JAG VILL HANDLA!

Ekobryggeriets tonic finns att köpa på de allra flesta ICA- och Willysbutiker samt utvalda Hemköp- och COOPbutiker. Den går även att beställa hem från www.mathem.se och www.delitea.se.

SÄG HEJ!

Har du en fråga eller vill komma i kontakt med oss, tveka inte att höra av dig! 

VID FRÅGOR

Maila oss på info@umidabrands.com

 

ÅTERFÖRSÄLJARE?

Maila oss på 
order@herrljungadrycker.com

ADRESS

Humlegårdsgatan 13
114 46 Stockholm
Sverige

SÄLJKÅREN DAGLIGVARUHANDELN

 

 Dan Sandström 0702-691039 dan.sandstrom@herrljungadrycker.com Dalarna, Södra Norrland
Malin Norlin Gustavsson 0702-465164 malin.gustavsson@herrljungadrycker.com Mälardalen, Uppsala
Jimmy Andersson 0735-893540 jimmy.andersson@herrljungadrycker.com Uppland, Stockholm
Jim Lautakoski 0708-995977 jim.lautakoski@herrljungadrycker.com Södermanland, Östergötland, övre Norrland
Joakim Emilsson 0708-762058 joakim.emilsson@herrljungadrycker.com Göteborg, Bohuslän
Fredrik Larsson 0737-739290 fredrik.larsson@herrljungadrycker.com Västra Götaland, Småland
Annika Holm 0708-100758 annika.holm@herrljungadrycker.com Göteborg, Halland
Jens Nilsson 0708-996927 jens.nilsson@herrljungadrycker.com Skåne, Blekinge, Småland

 

Umida Brands AB
Humlegårdsgatan 13
114 46 Stockholm

 

Kontakt:
info@umidabrands.com