Säg hej

 
info@nordicsoda.se

 

 

Hälsa på

 
The Nordic Soda Company AB
Koppargatan 18
602 23 Norrköping

 

 

Vi på kontoret

Det här är vi som arbetar på kontoret i Norrköping!


VD

Mikael Bonnevier
+46 11 496 41 589
mikael@nordicsoda.se

 

GRUNDARE / EXPORT

Thomas Jensen
+46 11 496 41 57
thomas@nordicsoda.se

 

GRUNDARE / FÖRSÄLJNING

Daniel Gustafsson
+46 11 496 41 52
daniel@nordicsoda.se

 

GRUNDARE / MARKNAD / FÖRSÄLJNING

Marcus Nyberg
+46 11 496 41 56
marcus@nordicsoda.se

 

MARKNAD / DESIGN

Susanne Arvidsson
+46 11 496 41 61
susanne.a@nordicsoda.se

 

INKÖP / LOGISTIK

Emelie Rönnlöf
+46 11 496 41 63
emelie@nordicsoda.se

 

EKONOMI

Madeleine Carlsson
+46 11 496 41 51
madde@nordicsoda.se

 

Kontakta en säljare?

 

Prata med någon av våra säljare!

STOCKHOLM / MÄLARDALEN

Isak Abraham
+46 11 496 41 55
isak@nordicsoda.se

 

NORRA STOCKHOLM / UPPLAND

Linda Dawson Westerberg
+46 11 496 41 60
linda@nordicsoda.se

 

VÄSTRA GÖTALAND / NÄRKE / VÄRMLAND / DALSLAND / DALARNA

Susanne Grüner
+46 11 496 41 53
susanne@nordicsoda.se

 

SKÅNE / HALLAND / BLEKINGE

Theresia Pecci
+46 11 496 41 54
theresia@nordicsoda.se

 

ÖSTERGÖTLAND / SMÅLAND / SÖDERMANLAND / MEDELPAD / JÄMTLAND / ÅNGERMANLAND / VÄSTERBOTTEN / LAPPLAND / NORRBOTTEN / GOTLAND

Daniel Gustafsson
+46 11 496 41 52
daniel@nordicsoda.se